Rádio Helou! Rádio vašeho životního stylu

Náš příběh

Rádio Helou! přišlo na svět 8. července 2019, pět let po vzniku magazínu Helou.cz 
Je to přirozené pokračování na naší cestě předávání informací světu které nás baví a spojují.
Za celým projektem stojí Markéta Kopčilová a Petr Kopčil, profesionálové ve svých oborech a firmách.

Rádio Helou!

Startujeme! Rádio Helou! je online rádio, kde dominuje mluvené slovo. Autorské pořady vyrábí a vysílá produkční společnost Firestarter s.r.o. skrze stream nebo podcast. Mezi zásadní témata patří témata zdraví, emoce, životní styl, jednota, příležitosti, což jsou i klíčové slova platformy Helou! Martéta a Petr Kopčilovi vám představí v krátkosti celý projekt, pořady a cíle.Technologie nám umožňuje vysílat z / do celého světa

I s podcastem jsme nad věcí

Gold, echt gold. A to je ňákej gold když máte zlato v hrdle. Helou! podcasty jsou dobře uložená investice do vašeho osobního času.
Rádio Helou! je online rádio, kde dominuje mluvené slovo. Autorské pořady vyrábí a vysílá produkční společnost Firestarter s.r.o. skrze stream nebo podcast. Mezi zásadní témata patří témata zdraví, emoce, životní styl, jednota, příležitosti, což jsou i klíčové slova platformy Helou!

Když máte energii, jedeme živě

Jasně že to umíme. Záleží jen na vás, jestli se k nám připojíte do živého vysílání. K dispozici máme dvě linky do vysílání – spojit se můžete po telefonu, Facetime, Facebook call. Nebo osobně ve studiu, vyberte si.

Objevte naše sociální sítě