Jak nás naladit


Nejsme klasické FM rádio, které naladíte „vzduchem“ na vašem běžném rádiu nebo autorádiu. O to více možností, prostoru a nezávislosti nám poskytuje online svět.

Poslouchat nás je velmi snadné, protože máme řadu digitálních platforem, kde nás můžete „naladit“. Na některých platformách dokonce s možností stažení jejich vlastní aplikace pro telefon, tablet nebo počítač. V takovém případě se vám otevírá ještě pohodlnější přístup k obsahu naší stanice. Je třeba však trochu trpělivosti při instalaci, registraci do služby a pak už jste s námi!

Vybere si tedy každý, mladý progresivní teenager, který tráví denně mnoho času online, stejně tak senior, který se snaží s digitálním světem jen lehce kamarádit, a přesto nechce, aby mu uniklo naše vysílání.

Poslouchat nás můžete vždy a všude, ať už jste nebo nejste připojeni k internetu. Právě offline stažení pořadů do aplikace jednotlivých platforem – například Spotify – vám následně umožní poslouchat v autě, vlaku, letadle, v lese, kanceláři, při běhu, u nás i v zahraničí. Bez limitu. A vždy zdarma.