5ks Micro mini USB konektor Nabíjecí Port Socket Náhradní díly opravy konektor pro Sony PSV PS Vita PCH 2000-2000 PSV2000

Dostupnost: Skladem

83.54 Kč

89.82 Kč

-6 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Pro Sony

Micro mini USB konektor Nabíjecí Port Socket Náhradní díly opravy konektor pro Sony PSV PS Vita PCH 2000-2000 PSV2000 Mobilní telefon informace pochází z internetu, takže prosím zkontrolujte, zda fotografie předtím, než objednávku, děkuji!

5kusů/lot

Toto je odkaz pro 5kusů/hodně,když si objednáte 1 lot,zašleme vám 5ks connedtors. Pokud potřebujete více,prosím, aby to na odpovídající množství,plz kontaktujte nás.

Nejlepší kvalita

Všechny produkty posíláme vám, že jste být testovány,takže mají ty nejlepší kvality,můžete jej použít. Pokud nemůžete použít to dobře,plz nebojte se a plz kontaktujte nás,zašleme vám znovu nebo vrátit peníze pro vás.Ale toto zřídka se stane pro ten produkt je špatný.

Doprava

Více typů pro dopravu,plz ordet to s tebou líbí.To obvykle trvá 20 až 60 dnů na vaší zemi. Pokud potřebujete naše produkty,plz objednat nyní,my vám pošleme to za 1 až 3 dny,díky. A pokud budete potřebovat ve spěchu,budeme posílat to v pořadí den.doufám, že se vám reccive to brzy.

Balení

Každý konektor je obalen ochrannou vrstvu,ujistěte se, že dosáhne vás úplně. Vnější balení tašky je bublina pytel, který má dvojí-vrstva ochrana uvnitř a vně.

Více pro samsung

Máme více produktů,možná budete potřebovat,plz zkontrolujte si to. Když nemůžete najít modely,které potřebujete, můžete zkontrolovat v našem obchodě nebo nás kontaktujte.

O nás

Náš obchod má otevřeno od Června 7, 2016 v www.radiohelou.cz. Naše továrna byla otevřena od 12. Května 2010 v Číně. Máme více modelů náhradní díly pro mobilní telefony a počítače,pokud budete potřebovat další opravy dílů,plz kontaktujte nás,dáme vám nejlepší cenu cenu.

Kontaktujte nás

Pokud nemůžete najít modely,které potřebujete, prosím cantact s námi. Pokud potřebujete více ks,plz kontaktujte nás. Pokud máte jakýkoliv dotaz,prosím, kontaktujte nás.

Doufáme, že jsme společně podnikat!

Typ USB Kabely
Balíček Plastové obaly
Použití USB Nabíjecí Dok
Nabíjení zásuvka Nabíjecí Konektor
Číslo Modelu pro Sony PSV PS Vita PCH 2000-2000 PSV2000
Design BAR
Značka Vakdo
Pohlaví Žena
Kompatibilní Značka Sony Ericsson
Aplikace pcb

Napsat recenzi

5ks Micro mini USB konektor Nabíjecí Port Socket Náhradní díly opravy konektor pro Sony PSV PS Vita PCH 2000-2000 PSV2000

5ks Micro mini USB konektor Nabíjecí Port Socket Náhradní díly opravy konektor pro Sony PSV PS Vita PCH 2000-2000 PSV2000

Pro Sony Micro mini USB konektor Nabíjecí Port Socket Náhradní díly opravy konektor pro Sony PSV PS Vita PCH 2000-2000 PSV2000 Mobilní telefon informace pochází z internetu, takže prosím zkontrolujte, zda fotografie předtím, než objednávku, děkuji! 5kusů/lot Toto

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty