1/2" Samec NPT 2-dílný Kulový Ventil, Nerezová Ocel 316, Velkoobchod a Maloobchod

Dostupnost: Skladem

216.28 Kč

230.10 Kč

-6 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Kulový ventil je vyroben z nerezové oceli 316 s dvoudílné tělo a uzamykací rukojeť. Jeden konec je ventil 1/2" Samec NPT a druhý konec je 1/2" Female NPT s 3/8" ID projít. Připojit jakékoliv 1/2" NPT šroubení snadno připojit trubky. Zamykání rukojeti zabraňuje náhodnému rozlití!

Je vhodný pro aplikace, kde bude teplota mezi -20 až 450 ° F a tlak pod 1000 psi.

ANO, JSME KOMBINOVAT DOPRAVU! Pokud máte jakékoli otázky o náklady na dopravu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na www.radiohelou.cz E-mail před zakoupením položky(položek). PLATBA:

Přijímáme Podmíněná pouze. Kreditní Karta je snadné, aby se platby na Hypotéku. Dodací a fakturační adresy se musí shodovat.

Platba by měla být odeslána do 5 dnů po aukci konce. Jinak bod(y), bude relist a neplacené případě zváží. DOPRAVA:

Vždy jsme loď na položku(y) do 5 pracovních dnů(sobota a Svátek není součástí dodávky) po obdržení platby.

Položka(y) budou dodávány podle rejstříku letecké pošty s sledovací číslo.

To trvá asi 15-20 pracovních dnů, aby se loď USA, Kanada, Velká Británie, Austrálie a Japonsko 20-30 pracovních dnů do jiných zemí.

6-8 týdnů, aby se loď Brazílie, Španělsko, Itálie či dalších zemí do ostatních zemí, není uvedeno.

Dodací lhůta možná ovlivněn Celní zpoždění, dovolená,události nebo jiné nejistoty. Bychom nemohli garantovat čas příjezdu.

Ujistěte se, že budete souhlasit s dodací lhůty před nákupem.

Pokud chcete zvolit jiné rychlejší Vyjádřil, prosím, kontaktujte mě před nákupem.

ZPĚTNÁ vazba:

Zavázali jsme se k vaší Postive zpětnou Vazbu po obdržení vaší platby.Pokud z nějakého DŮVODU nemáte pocit, jsme získali

Postive zpětnou Vazbu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na www.radiohelou.cz E-mail, Budeme komunikovat tak rychle, jak je možné vyřešit JAKÝKOLI problém.

Necháme pozitivní zpětnou vazbu pro všechny nákupy a vážíme si vás sdílet své vynikající zkušenosti s jinými www.radiohelou.czers! ZÁRUKA:

Garantujeme, že všechny popisy zboží jsou přesné. V případě, že položka je vadný, nebo jste obdrželi nesprávnou položku,

kontaktujte nás přes www.radiohelou.cz E-mail. Budeme rádi, aby vyřešit jakýkoliv problém, tak rychle, jak je to možné. VRACÍ:

Výnosy nebo výměn jsou přijímány na většině NEPOUŽITÉ položky do 14 dnů od obdržení, ale zákazník hav eto platit extra přepravní náklady.

Prosím, kontaktujte nás před vrátit položku(y). Vezměte Prosím Na Vědomí:

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Tyto poplatky jsou obvykle shromažďovány na poskytování nákladní dopravy (spedice) společnosti, nebo když si vyberete položku nahoru

ndash nepleťte si je pro další poplatky za dopravu.

FAQ 1. Q: Jak mohu zaplatit za své nákupy? A: přijímáme Podmíněná pouze. Kreditní Karta je snadné, aby se platby na Hypotéku. 2 Q: Má položka(y), doprava s sledovací číslo? A: Ano, všechny položky ia dopravy s sledovací číslo v každé zakázce, a můžete vidět stav zásilky na odpovídající webové stránky. 3 Q: Když chci spojit nákup, kolik z velkoobchodní ceny? A: Když zákazník chcete hromadný nákup, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na www.radiohelou.cz E-mail, dáme vám nejlepší cenu. 4 Q: potřebuji nějaké podobné produkty, ale nemohu zjistit, ve vašem obchodě,můžete zajistit, že? A: Ano, můžete poslat obrázek na nás. Budeme se snažit v našich silách zjistit a odpovědět cenu. Také můžeme přijmout vlastní produkt.Prosím vist našich velkoobchodních stránkách www.fcpmcl.com pro mnoho dalších položek.

Materiál Z Nerezové Oceli
Typ Bar Příslušenství
Certifikace CE / EU
Bar Příslušenství Typ Homebrew hardwarové
Značka Vařit Žralok

Napsat recenzi

1/2

1/2" Samec NPT 2-dílný Kulový Ventil, Nerezová Ocel 316, Velkoobchod a Maloobchod

Kulový ventil je vyroben z nerezové oceli 316 s dvoudílné tělo a uzamykací rukojeť. Jeden konec je ventil 1/2 Samec NPT a druhý konec je 1/2 Female NPT s 3/8 ID projít. Připojit jakékoliv 1/2 NPT šroubení snadno připojit trubky. Zamykání rukojeti zabraňuje náhodnému rozlití! Je

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty