Nový Optický zoom objektiv montáž bez CCD opravy dílů Pro Nikon Coolpix P610 B700 Digitální fotoaparát

Dostupnost: Skladem

2 093.47 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Důležitou připomínkou

Následující prodeje digitální objektiv fotoaparátu, barva pro novou nebo devět do nového. Tam jsou jemné čáry nebo škrábance, menší část z výše uvedených, ale nemá vliv na funkci a použití normální.

Aby se zabránilo zbytečným ztrátám na vás, prosím kupte si pečlivě!!! Poté, co si objednáte, za to, že přijal skutečnost, že jsme již bylo uvedeno výše, nebudeme nést žádnou odpovědnost.

Transakční integrity, děkuji

Jste vítáni, aby visity některý z mých dalších položek,koupit 10 nebo více,prosím, kontaktujte nás,dáme vám nové diskontní ceny.

Specializujeme se na širokou škálu digitální fotoaparát&videokamera, příslušenství:LCD Displej/Display,Objektiv,LCD/Závěrky flex kabel Zařízení,a další opravy náhradní díly.

Existuje více produktů, které nejsou uvedeny,Pokud potřebujete koupit další příslušenství,prosím, kontaktujte nás.

Naše výhody: Kvalitní produkty, Nejvíce konkurenceschopné pri;Rychlé a vysoce kvalitní služby.

=

Přijímáme Alipay,TT,Western Union,Moneygram, atd. Prosím, vyberte si nejpohodlnější způsob pro vás.

Položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po obdržení ověřené platby,ale obvykle následující pracovní den po zaplacení,Zboží bude odesláno doporučeně leteckou poštu s sledovací služby.

Obvykle to bude trvat 7-20 pracovních dnů pro dodání.

Jak všichni víme,mezinárodní dodací lhůta je vždy mimo kontrolu,speciálně celní proces je složitý a nepředvídatelný,Ale my bude odeslána, jakmile je to možné,budeme loď položky v určitých biz dnů, jak slíbil, že v našem seznamu.Po vydání zboží bude mít sledování unmber Přidat do vašeho nákupu.Pokud nechcete dostávat položku na dlouhou dobu,Prosím, zkontrolujte, zda vaše místní poště, nebo nás kontaktujte.

Dovozní cla,daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupující odpovědnost.

Všechny produkty budou odeslány jako dárek, aby se minimalizovalo dovozní cla.

Yout 100% spokojenost je náš cíl,Pokud máte něco, co si stěžují, Prosím, kontaktujte mě prostřednictvím E-mailové zprávy.Odpovím vám co nejdříve(prosím allow1_2 obchodní dny pro odpovědi).Jsme rádi, že můžeme vyřešit problém,prosím, vyhnout se nechat Netural nebo Negativní zpětnou Vazbu a 1,2,3 nízké skóre.Odjezdem negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, není pomoci vyřešit problém.

Pokud můžete spokojen s naší producst a naše služby,prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 skóre DSR,Budeme velmi vděční!

Poskytujeme našim zákazníkům vith zajištěna kvalita výrobků a rychlé služby.Všechny díly jsou testovány funguje dobře před odesláním.

Pokud zjistíte jakékoliv závady na naše zboží,kontaktujte nás, prosím, do 7 dnů od obdržení položky.

Pokud potřebujete vrátit,prosím, zkontrolujte, potvrďte, že položka není v práci a kontaktujte náš zákaznický servis zástupce,dejte nám vědět podrobné problém.Pak si jedinečnou adresu pro návrat.

Přijímáme pouze návrat k původním obalu.Prosím, ujistěte se, že položky nemají člověkem sabotáž.

Děkuji vám za pozornost!!!

Kompatibilní Značka NIKON
Číslo Modelu P610 B700
Kompatibilní Fotoaparáty Styl Bod A Střílet Kamery
Značka goglibee

Napsat recenzi

Nový Optický zoom objektiv montáž bez CCD opravy dílů Pro Nikon Coolpix P610 B700 Digitální fotoaparát

Nový Optický zoom objektiv montáž bez CCD opravy dílů Pro Nikon Coolpix P610 B700 Digitální fotoaparát

Důležitou připomínkou Následující prodeje digitální objektiv fotoaparátu, barva pro novou nebo devět do nového. Tam jsou jemné čáry nebo škrábance, menší část z výše uvedených, ale nemá vliv na funkci a použití normální. Aby se zabránilo zbytečným ztrátám

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty