Elektronické RFID Kabinet Zámek Bez Otvoru Snadná Montáž Nábytku, Skříňka, Skříň, botník Zásuvka Zámek S 2 Karty

Dostupnost: Skladem

296.05 Kč

493.48 Kč

-40 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Popis Produktu

1. Je závora a tělo zámku jsou vyrobené z kovu a jsou velmi silné a vhodné pro skříně. DIY instalace: není třeba vrtat díry, jednoduchá instalace pomocí šroubů. Použití 4 AAA baterií s snímací vzdálenost 5 cm

2. RFID karty/štítky, jsou přenosné a snadno skladovat.

3. To poskytuje dobré zabezpečení pro vaše osobní věci a zároveň chránit vaše soukromí. To také zvyšuje bezpečnost vašeho dítěte domů a zabraňuje děti nebo děti z volně otevření zásuvky nebo dvířek skříňky.

4. Toto elektronické kabinet zámek kit je vhodný pro skříně, zásuvky, úložné prostory, atd. Vhodné pro rodiny nebo firmy: supermarkety, sauna kluby, TĚLOCVIČNY, plavecké stadiony, knihovny, továrny a kanceláře

Specifikace:

Materiál: ABS + slitina zinku

Velikost: zámek těla, velikost: 7.5 * 7,5 cm

Poznámka:

1. Více odemknout režim: single mode, dual mode

2. Vyžaduje 4 AAA 1.5 V baterie

3. Zvukový alarm bude znít, když je napětí nízké

4. Baterie vydrží 8-12 měsíců při běžném používání

Provozní instrukce v jediném odemknout režim

1. Počáteční: Po instalaci baterie, držet tlačítko RESET (předat malý tvrdý předmět otvorem v přední části vložky zámku a stiskněte tlačítko reset). Uvolnit své ruce, když uslyšíte "Di" zvuk. Lock beep: "Di, Di, Di, Di, Di, Di (pět krátkých pípnutí). V této době zámek je v původním režimu (transparentní zámek nahrávání) v režimu single.

2. Nastavit správu karty: Po inicializaci, první karta (RFID karty/label) je otřít do oblasti snímání z těla zámku. Po zvukové ("Di-Di") je vydán, bude karta řízení karta. Vedení karty mohou být použity k odemknout dveře skříně a přidat nebo odstranit uživatelské karty.

3. Nastavit uživatelské karty: zasuňte vedení karty (po čtení je úspěšné, zámek pípnutí "Di" je odemčený, můžete nakonfigurovat nového uživatele karty), dal novou kartu v oblasti snímání, dokud neuslyšíte krátké pípnutí, což znamená, že nastavení úspěch. Uživatel karty může být umístěna nepřetržitě (až 15 kusů).

4. Smazání uživatelské karty: karta pro správu na zámku tělo snímání prostoru, a to nebude odstraněna. V případě, že karta je úspěšně číst, zámek pin se zasune klip v zámku, zatímco zámek je dlouhý zvuk. Pak, zámek pípne (Di, Di, Di, Di, Di), následuje 3 dlouhá pípnutí (Di-, Di-), což naznačuje, že všechny uživatelské karty a management karty byly naprogramovány.

Balíček Zahrnuje:

1 zámek

1 tělo zámku

1 RFID karty

1 šroub balení

1 RFID pozici ikonu

Číslo Modelu kabinet zámek
Původ KN(Původu)
Certifikace CE

Napsat recenzi

Elektronické RFID Kabinet Zámek Bez Otvoru Snadná Montáž Nábytku, Skříňka, Skříň, botník Zásuvka Zámek S 2 Karty

Elektronické RFID Kabinet Zámek Bez Otvoru Snadná Montáž Nábytku, Skříňka, Skříň, botník Zásuvka Zámek S 2 Karty

Popis Produktu 1. Je závora a tělo zámku jsou vyrobené z kovu a jsou velmi silné a vhodné pro skříně. DIY instalace: není třeba vrtat díry, jednoduchá instalace pomocí šroubů. Použití 4 AAA baterií s snímací vzdálenost 5 cm 2. RFID karty/štítky, jsou přenosné

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty