1080P Wi-fi Kamera PTZ Venkovní Domácí Bezdrátové Bezpečnostní Auto Sledovací Kamery Lidské Detekovat CCTV IP Kamera obousměrný Audio

Dostupnost: Skladem

554.62 Kč

990.31 Kč

-43 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Produkty Podrobnosti

Super mini kamera, malé jako iPhone X, Vysoce kvalitní ABS plast

Hlavní Rysy:

1.Inteligentní Ai Humanoidní detekce: míchací linka, plocha, obousměrný tok detekce, pro lidské formě, položka spouští alarm ; 2.Podpora DIY Záznamu Hlasu a Alarm Bell / Přizpůsobit nové reproduktory s hlasitým objem (4w high power) 3.Tři Noční režimy Nastavení : černé světlo plné barev infračervené noční vidění, dvojité světlo varování ; 4.Podporu AP Přímé Připojení / Bezdrátové Připojení / Kabelové Připojení 5.Tento fotoaparát podporuje 1.0-4.0 X Digitální Zoom. Stiskněte a podržte obrazovku s oběma rukama, aby se Zoom v/out a vidět více detailů. 6.Podpora Dva Režimy Nahrávání : Zdarma 30-denní cloud storage,Max 128G SD kartu Záznam ,zabezpečení dat je více stabilní ; 7.Podpora ONVIF protokolu recorder přidat; CMS Software pro PC uložit a hrát v reálném čase ; 8.P2P Vzdálený Přístup/Multi-User : P2P technologie umožňují být schopen zobrazit aktuální situace vašeho domu, ať jste kdekoli , jen s P2P účtu na app pomocí Smartphonu nebo tabletu . 9.PTZ : otočí 270° Horizontálně a 100° Vertikálně ; 10.H.265X nové skladovací design, TF karta skladování je nižší, stabilnější a odolnější ; 11.Xmeye nezávisle vyvinula RTS Cloud architektury, která je rychlejší a náhled je více stabilní ; 12.Speciální Technologie : Exkluzivní patentované kulové tepelné zpracování, s průměrem 30 stupňů, nechat expozice obrazovky tepla suché a zmizí.

Jazyky Podporují:

(English/Chinese/Italian/Spanish/Japanese/Russian/French/German/Portuguese/Turkish/Polish/Romanian/Hungarian/Finnish/Persian/Thai/Greek/Brazilian/Hebrew/Indonesian/Arabic/Sweden/Czech/Bulgarian/Slovakia/Dutch)

Balíček Zařazení:

1080P ŽÁDNÁ Karta SD = Wifi Kamera (Ne SD Kartu) 1080P Přidat 32G Kartu = Wi-fi Fotoaparát + 32GB SD Karta 1080P Přidat 64G Kartu = Wifi Kamera + 64GB SD Karta 1080P Přidat Karta 128 g = Wifi Kamera + 128GB SD Kartu

Poznámka:

Pokud potřebujete Napájecí Prodlužovací Kabel pro prodloužení napájení, Prosím, Klikněte na tlačítko "Kup Teď", aby si 3m Prodlužovací Napájecí Kabel.

Ai Humanoidní Detekce

Podpora míchání linie, plocha, obousměrný tok detekce, pro lidské formě, snadné nastavení v Aplikaci .

PTZ Dálkové Ovládání

Otočí 270° Horizontálně a 90° Vertikálně, můžete jej ovládat v ICSEE aplikace přímo, kdykoli budete chtít, a ať jste kdekoli .

4.0 X Digitální Zoom

Tento fotoaparát podporuje 1.0-4.0 X Digitální Zoom, Stiskněte a podržte obrazovku s oběma rukama, aby se Zoom v/out a vidět více detailů.

Real Obousměrné Audio

Vestavěný mikrofon a reproduktor / Přizpůsobit nové reproduktory s hlasitým objem, můžete mluvit s nikým se blíží fotoaparátu ( někoho Varovat, aby opustit svůj dům )

Inteligentní Duální Světelné Režimy

Vestavěný 4ks Bílých LED a 4ks IR LED, Sledovat pohybující se objekty, automaticky rozsvítí.To je impozantní malou zbraň proti zločinu .

Real Video Obraz

SD A FHD Video Stream Volitelné

Vybaven 1080P HD objektiv a podporuje SD režim / FHD Režim, Vyberte FHD Režimu a obraz je jasný a blíže k reálné scéně.

4.0 X Digitální Zoom

Tento fotoaparát podporuje 1.0-4.0 X Digitální Zoom, stiskněte a podržte obrazovku s oběma rukama, aby se Zoom v/out a vidět více detailů.

Dva Režimy Možností Skladování

Zdarma 30-denní cloud storage a Max 64G SD kartu Záznam ,zabezpečení dat je více stabilní .

Podpora ONVIF

Podpora onvif protokolu, může být připojen k třetí strany NVR centralizovanou správu fotoaparát, Všechny naše Nvr pro IP kamery může pracovat s tímto Fotoaparátem .

P2P Vzdálený Přístup/Multi-User

Sdílejí stejnou Vizi s vaší rodiny , ať všichni z vás chránit a věnovat více pozornosti do vašeho domu.P2P technologie umožňují být schopen zobrazit aktuální situace vašeho domu, ať jste kdekoli , jen s P2P účtu na app pomocí Smartphonu nebo tabletu .

Podpora Režimu AP(Přímém Režimu)

Pokud zařízení není v přímé souvislosti (AP) režimu, stiskněte tlačítko Obnovit třikrát, vstoupit do přímého režimu. Většina zařízení bude hlas" vstup do režimu přímého připojení".

Podpora Bezdrátové/Kabelové Připojení

Podle vašich potřeb, můžete připojit fotoaparát přes bezdrátové připojení nebo síť kabelové připojení.

IP66 Vodotěsný / Prachotěsný

Fotoaparát pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního ABS plastu , který je vodotěsný, slunce-a prachotěsné. Je vhodný pro jakékoliv prostředí.

Praktická Aplikace Scénáře

IR Vzdálenost(m) 10-30M
Číslo Modelu A8
Připojení IP/Bezdrátové Sítě
Infračervené osvětlení vzdálenost 10-30M
P2P Vzdálený Přístup Podpora / Multi-User View
Funkce Upozornění Inteligentní humanoidní uznání
Aplikace ICsee ( Android / IOS )
Alarm Akce Místní Alarm
Zorný Úhel 85°
Video Komprese Formátu H. 265
Skladování 64G
onvif Podporu / Práce s Třetí Strany NVR
TF Karty 64G TF Karty
Materiál Pouzdra ABS(Vodotěsný/odolný proti Povětrnostním vlivům )
Objektiv (mm) 3.6 mm
Značka INQMEGA
Spotřeba Energie(W) 8W
Rozměry (L x W x D)(mm) Show v Detailech
Podporované Operační Systémy Windows 10
Megapixelů 2MP
Napájení(V) 12V
4X Digitální Zoom Podpora
Podporované Mobilní Systémy ios
pracovní teplota 35 ~ 55degree
S Vysokým Rozlišením 1080P(Full-HD)
Otočný 270 ° pan / 90 ° náklon
Technologie Pan-Tilt-Zoom
Senzor Značky SmartSens
Audio Výstup 1CH BNC
Humanoidní Detekce Kordon nebo Upozornění, Nastavení oblasti
Detekce Pohybu, Alarm Místní Alarm / FTP Foto
Noční Světlo Režimu 4 světla infračervené / 4 světla, teplé světlo
Cloud Skladování Podpora / 30 dní Zdarma Cloud Skladování
Síťové Rozhraní RJ-45 10/100Mb Ethernet, Slot
Motion Alarm Hlas Siréna varování
barva Bílá
Senzor CMOS
Napájení Normální
Styl Dome Kamera
Typ IP Kamera
Audio Obousměrné Audio
Instalace Strana
Speciální Funkce Vodotěsný / Odolný Proti Povětrnostním Vlivům
Nástěnný Držák Strana
Minimální Osvětlení(Lux) 0.01 Lux
DIY Alarm 3 Sekundy vlastní hlas
Zvláštní Podpora DIY Alarm Hlas

Napsat recenzi

1080P Wi-fi Kamera PTZ Venkovní Domácí Bezdrátové Bezpečnostní Auto Sledovací Kamery Lidské Detekovat CCTV IP Kamera obousměrný Audio

1080P Wi-fi Kamera PTZ Venkovní Domácí Bezdrátové Bezpečnostní Auto Sledovací Kamery Lidské Detekovat CCTV IP Kamera obousměrný Audio

Produkty Podrobnosti Super mini kamera, malé jako iPhone X, Vysoce kvalitní ABS plast Hlavní Rysy: 1.Inteligentní Ai Humanoidní detekce: míchací linka, plocha, obousměrný tok detekce, pro lidské formě, položka spouští alarm ; 2.Podpora DIY Záznamu Hlasu a Alarm

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty