5kusů/lot SKY Prodloužení Řas Lepidlo Rychlé Sušení S Plus Typ dobou zdržení 6 až 7 Týdnů, Doprava Zdarma

Dostupnost: Skladem

619.73 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Nebe S Plus Lepidlo pro prodlužování Řas Funkce: Sky S+ lepidlo Na Prodloužení Řas Bez kouře Barva lepidla : černá doba Schnutí :1 až 2 sekund Lepicí síla: 6-7 týdnů 5ml Lepidlo Složení: Kyanoakrylát,černý pigment. Poznámka: Lepidlo: A Prosím, protřepejte láhev lepidla před použitím. Neotevřené lepidlo životnost je kolem 6 měsíců . Ale jakmile otevřeli , trvanlivost je přibližně 2~3 měsíce. Za účelem preseve vaše lepidla,držet daleko od světla, vlhkosti a tepla. A držet lepidlo čepice super těsné mezi použití. Lepidlo musí být uloženy v chladném stínu místě. Udržet lepidla ve vzduchotěsné nádobě s oxidem křemičitým pack čerpat vlhkosti. Nemusíte ukládat lepidlo v lednici po otevření. Nejlepší způsob, jak udržet nové lepidlo před otevřením je uložit v chladničce. Ale musíte dát ven z lepidla z lednice 4hour, než ji použijete.

1.Po celém světě dopravy. 2.Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 3.Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa musí odpovídat vaší dodací adresu. 4.Služba tranzitní čas je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit,zejména během prázdninové sezóny. 5.Pokud jste neobdrželi shippment whithin 40 dnů od platby,pls kontaktujte nás.Budeme sledovat to andget zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka! 6.Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly,budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

1.Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů,má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu.Neexistují žádné výjimky!Shippng náklady nese jak prodávající a kupující na polovinu. 2.Všechny vrácené zboží musí být v původním packageing a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo,specifický důvod pro návrat. 3.My vám vrátíme plnou vítězná nabídka částku,po obdržení zásilky v původním stavu a packageing, se všemi komponenty a accrssories v ceně,po oba kupující a prodávající zrušit transakci z www.radiohelou.cz.Nebo ,můžete si vybrat, mít náhradní. 4.Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud výrobek není, jak inzeroval.

1.Naše produkty jsou kvalitní. 2.Náš obchod umožňuje zákazníkům vrátit zboží, které nejsou uspokojivé.

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá . Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Tak, že můžeme uspokojivě vyřešit váš problém.

Číslo Modelu Nebe lepidlo S+-4
Hmotnost 5ml
Typ Položky lepidlo na řasy
Barva lepidla černá
Min 1 Kus
Užitečné Prodloužení řas
dopravní čas 15-25 dní
Velikost 5ml
Jméno Nebe S Plus Lepidlo
Značka Natais Krása
Materiál lepidlo
způsob dopravy E-paket
Doba Sušení 1 až 2 sekund
Trvající Čas 6 až 7 týdnů

Napsat recenzi

5kusů/lot SKY Prodloužení Řas Lepidlo Rychlé Sušení S Plus Typ dobou zdržení 6 až 7 Týdnů, Doprava Zdarma

5kusů/lot SKY Prodloužení Řas Lepidlo Rychlé Sušení S Plus Typ dobou zdržení 6 až 7 Týdnů, Doprava Zdarma

Nebe S Plus Lepidlo pro prodlužování Řas Funkce: Sky S+ lepidlo Na Prodloužení Řas Bez kouře Barva lepidla : černá doba Schnutí :1 až 2 sekund Lepicí síla: 6-7 týdnů 5ml Lepidlo Složení: Kyanoakrylát,černý pigment. Poznámka: Lepidlo: A Prosím, protřepejte láhev lepidla před

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty