Air band přijímač , Vysoká citlivost letectví rádio DIY KIT Letadla a věže získat 118MHz -136 MHz

Dostupnost: Skladem

295.00 Kč

313.84 Kč

-6 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

HOT

Air band přijímač,Vysoká citlivost letectví rádio Diy kit

Popis: Vlastnosti:

Kit svařování vyžaduje některé elektronické technologie, nezapomeňte si prosím vzít multimetr a pájku a další nástroje, manuály, atd. Náš průvodce vysvětlil, že zvítězí. Sada manuální, budou umístěny na síti pro všechny ke stažení.

Věnuje přijímání hovorů mezi letadlem a věží, s dobrý výkon z antény (VHF Yagi odstavec), otevřené na maximální přijatelné do cca 190Km mezi různými typy letadel a věž hovory, stejně jako přátelé prosím, věnovat pozornost.

Má následující vlastnosti:

1 balíček používá band-pass filtr, 3355 vysoké úrovni, směšovače NE602, MC1350 programy na místě, mohou získat 118-136MHz JSEM signál.

2, tisknout přímo na PCB stopové indukčnost, což značně zjednodušuje montáž obtížnosti, hned po svařování, jediná zařízení, která je třeba upravit v týdnu.

3, deska má poslouchat AGC obvod pro zajištění pohodlí, zatímco vyhnout se dlouhé umlčovačem šumu.

4,12 V napájení, velikost PCB desky je 9,2 * 7,5 cm, může být umístěn v 97 * 40 * 120 mm hliníkový podvozek pro použití.

Tip: Vzhledem k VKV pásmech mají podobné šíření ---- přímočaré šíření světla, ale přijímající umístění přístupné z letiště, vzdálenost (větší než 25Km), musí být nainstalován VHF Yagi anténa obrys segmentu zisk antény; přijímání umístění mezi letištěm velké překážky (včetně, ale ne omezený k vysoké budovy, hory, věže) je vždy kolem překážku, děkuji!

Kit Podle Pokynů

Tento balíček není připájen dobrý, dodání je rozptýlené všechny elektronické komponenty, shop zobrazení hotový obraz, zakoupit pouze referenční.

Často Kladené Otázky

Q: Jaké otázky by měly věnovat pozornost?

A: VHF byl blízký přímce, tak na VKV komunikace nemůže být blokován, poslouchat signál věž více potřebnou pozornost k tomuto bodu, poslouchat letadla vstupní a výstupní signály mírně lepší, protože letadla výška od země blízko letiště, tam jsou stovky až tisíce metrů vysoké, takže signál může pokrýt dlouhé vzdálenosti. Mezitím, s cílem dosáhnout lepších výsledků, doporučujeme používat externí rámeček, vysoká antény, jako je 1/4 vlnové délky (asi 60 cm) GP anténa nebo použít lepší VHF Yagi anténa sekci! Stručně řečeno, v závislosti na aktuální prostředí, odpovídající tie antény, aby bylo dosaženo dobrých výsledků!

Q: Jaké antény použít?

A: Pro primární nadšence doporučujeme používat GP anténa nebo Yagi antény, dvě antény je poměrně jednoduché, velmi vhodný pro self-control. Na obrázku je anténa GP, GP antény je planární antény, zkrat na kostru, anténa a anténa se nazývá Vertikální pozemní sítě, je společný vertikálně polarizované všesměrová anténa. Skládá se z vertikální radiátor a 3-4 root vodorovně probíhající oscilátor komponenty. GP anténa struktura je jednoduchý, snadno nastavit, bez rotátoru, obvykle používané jako pevné rádiové antény, takže jednoduché.

Níže Yagi anténa, s dobrou směrovost a vysoký zisk, podmíněně doporučeno, aby to.

Kovové nosníky s end-fire směru kolmém na směr polarizace elektrického pole, takže anténa záření nepřináší významný efekt, izolant může být použit! ? je vlnová délka na obrázku, byly vypočteny ředitel, hlavní reflektorem a zářičem délky a, b, c, d mezery po montáži.

POZNÁMKA:

Tento produkt je hromadné, a nainstalovat sami

Obsah Balení

100% Zbrusu Nový

1 X Letecká skupina přijímač,Vysoká citlivost letectví rádio Diy kit

Doprava :

Země

Doba dodání Pracovních Dnů (ne včetně svátků) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 >25 Pracovní Dny + sobota + neděle 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 >35 Spojené Státy Sazba (položka dorazila) 9% 50% 21% 13% 7% Náhrady nebo znovu Spojené Království Sazba (položka dorazila) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Vrácení nebo Odeslat Austrálie Sazba (položka dorazila) 23% 50% 13% 8% 6% Náhrady nebo znovu Francie Sazba (položka dorazila) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Náhrady nebo znovu Německu Sazba (položka dorazila) 5.5% 25% 35% 19% 15.5% Vrácení nebo Odeslat

Kanada

Sazba (položka dorazila)

0.0%

44 %

35%

18%

3%

Náhrady nebo znovu Španělsku Sazba (položka dorazila) 1.5% 25% 50% 14% 9.5% Vrácení nebo Odeslat Platbu :

Zpětná vazba

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

Velmi si vážíme vaší POZITIVNÍ zpětnou vazbu. Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu, aniž by požádal o pomoc.Budeme se snažit naše nejlepší vyřešit jakýkoli problém.

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na ebay zprávy.

Odpovíme vám

přibližně do 190Km
Kompatibilní Značka/Model NIC
může přijímat 118-136MHZ
mixer ne602
Značka NoEnName_Null
programy na místě MC1350

Napsat recenzi

Air band přijímač , Vysoká citlivost letectví rádio DIY KIT Letadla a věže získat 118MHz -136 MHz

Air band přijímač , Vysoká citlivost letectví rádio DIY KIT Letadla a věže získat 118MHz -136 MHz

HOT Air band přijímač,Vysoká citlivost letectví rádio Diy kit Popis: Vlastnosti: Kit svařování vyžaduje některé elektronické technologie, nezapomeňte si prosím vzít multimetr a pájku a další nástroje, manuály, atd. Náš průvodce vysvětlil, že zvítězí.

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty